logo firmy Dez-Der

Jak płacić?

Płacić za zakupy można na kilka sposobów. Oto one:

  • Przedpłata – dokonujemy go w banku lub na poczcie. Wypełniamy przekaz na konto sklepu, w którym podajemy numer zamówienia i dane kontaktowe. Kiedy sklep otrzyma przekaz, wyśle nam zamówiony towar.
  • Przedpłata przez internet – identycznie jak wyżej tyle, że można go zrobić dużo wygodniej - korzystając z dostępu do konta w sieci. Jest to szybszy i tańszy sposób od tradycyjnego przelewu.
  • Przedpłata przez płatności.pl – bardzo szybki i wygodny sposób zapłaty. Po dokończeniu zakupów i wybraniu sposobu zapłaty "płatności.pl" przenosi nas na portal. Po dokonaniu zapłaty kupujący i sprzedający momentalnie dostają potwierdzenie wpłaty.
  • Płatność przy odbiorze – stosowną kwotę uiszczamy kurierowi po otrzymaniu towaru. To rozwiązanie często wybierane, gdyż umożliwia obejrzenie i sprawdzenie zamówionego produktu. Jak każde, ma ono swoje minusy: przesyłkę należy odebrać osobiście, więc trzeba cierpliwie oczekiwać kuriera i mieć przy sobie odpowiedni zapas gotówki.
  • Płatność przy odbiorze w sklepie - dokonanie zapłaty w naszym sklepie w Górze Kalwarii lub w Łopaciance przy odbiorze osobistym.
KOSZYK
do kasy
0.00 PLN
Dział obsługi klienta
801 DEZ DER
  25 685 01 01
602 576 276
Pn-Pt 9:00-17:00
Bestsellery
ratimor_mv_25kg_ddd.jpg
Ratimor / Bromadiolone pasta 25kg
460.00 PLN
więcej o promocji DDD
goliath_gel_S.jpg
Goliath żel 35g
204.99 PLN
więcej o promocji DDD
mv_500g1.jpg
Ratimor / Bromadiolone pasta 500g
17.00 PLN
więcej o promocji DDD
All rights reserved 2010 eddd.plemail: marcin@dezder.plskype: marcin.depner
Realizacja: Agencja Interaktywna Artsearch.pl